صنایع فولاد مگا اسـتیل یکی از عظیم ترین و کامل ترین مجتـمع های تولید فولاد در کشور و منـطقه می باشد که با الگوی عرضه دائمی و متمرکز یک زنجیره کارآمد و چابک با تفکر ناب تولید و کارآفرینی اثر بخش در قالب سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال 1396 در شهرک صنعتی ایوانکی واقع در استان سمنان به بهره برداری رسید.

ظرفیت فعلی این مجتمع بالغ بر 120هزار تن در سال می باشد . این مجتمع با توجه به وجود ارزشمند زنجیره تامین خود و با به کارگیری سرمایه والای نیروی انسانی متبحر و متعهد به کمک تکنولوژی و ماشین آلات به روز توانسته است با تولید محصولات متنوع در زمینه نبشی و ناودانی در سایزهای مختلف با توجه به نیاز مشتریان خود در کوتاهترین زمان ممکن در بازارهای هدف گذاری شده در داخل و خارج از کشور نفوذ چشمگیری نماید.

شایان ذکر است مجتمع فولادی اشتهارد به عنوان سرآغاز ورود به عرصه فولای مقاطع سنگین و شکیل فولادی این مجموعه می باشد و در حال حاضر جزء برندهای معروف با اتکا به سرعت پاسخگوئی مطمئن، پشتوانه معتبر و عرضه محصولات استاندارد جهت خدمت دهی به مشتریان است.

ماثمره تلاش خود را مرهون عنایات ایزد تعالی ،تعهد بی وقفه خریداران ،کیفیت توزیع و تولید خود می دانیم.امید است با لطف الهی ،اراده قوی و یاری شما مشتریان گرامی بتوانیم” قله های پولادین را در می نوردیم “.